Переконливі причини пити розчинну каву замість натуральної > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Переконливі причини пити розчинну каву замість натуральної

Якщо ви — затятий шанувальник ніжного, тонкого, багатого і неповторного смаку, який має натуральна кава в зернах, то вас напевно ніщо і ніхто не переконає пити іншу каву. Власне, ми й не будемо з цим сперечатися. І не просто тому, що про смаки не сперечаються. А ще й тому, що так і є — смак і аромат розчинної і натуральної кави сильно відрізняються. Тим не менш, велика кількість людей однаково ставляться до одного і до іншого напою. Чи навіть віддають перевагу розчинній каві. 

Ця стаття — не для того, щоб переконати когось робити щось, що йому не подобається. А роз’яснити, які існують реальні (а не вигадані) причини, щоб пити розчинну каву. А там ви вже прийматимете для себе рішення самостійно.

Отже, для початку роз’яснимо, що «розчинна кава» — це загальне визначення для всієї кави у світі, яка не є кавою в зернах і яка швидко готується. Вона буває різною:

 • гранульованою;
 • сублімованою;
 • порошковою.

Всі різновиди відрізняються за зовнішнім виглядом, смаком, запахом і поведінкою в упаковці і чашці. Продукти різних виробників також відрізнятимуться між собою. Якщо говорити про колір, то найтемнішою є порошкова кава, а інші два різновиди можуть бути таких спектрів: зеленувата, помаранчева, коричнева, корична, чорна чи червонувата. Смак і запах теж дуже відрізняються, по суті, залежно від таких важливих аспектів:

 • склад і якість вихідної сировини;
 • технологічний процес, який застосовується для виробництва продукту;
 • наявність чи відсутність смакових добавок.

Якщо ви цінуєте максимально чистий смак — наша вам порада така: вибирайте розчинну каву без добавок. Втім, якщо ви маєте намір збагатити свої відчуття від щоденної чашки напою, то ринок пропонує такі опції добавок: горіх, шоколад, карамель, фрукти, солодощі й інші.

Щодо причин пити розчинну каву, то вони такі:

 1. Хімічний склад мало відрізняється від натуральної кави. Так, в процесі її виробництва випаровується якась кількість масел, ароматичних й інших речовин. Тобто частково страждають самі пропорції. Але, по-перше, не критично. А по-друге, склад залишається майже незмінним — змінюється відсотковий вміст окремих елементів і сполук.
 2. Містить меншу кількість кофеїну. Ця інформація може бути корисною тим людям, хто слідкує за тим, скільки кофеїну вони споживають. Так, в одній середній чашці розчинної кави буде від 60 до 90 мг кофеїну, тоді як в 1 чашці зернової кави буде 80-120 мг.
 3. Її дуже швидко готувати. Тут немає і не може бути жодних сумнівів! Просто додайте каву в чашку, залийте окропом — вуаля! Кава готова. Не треба більше ніяких пристосувань, якими рясніють способи приготування зернової кави (окремі з яких можуть бути навіть дуже дорогими).
 4. Розчинна кава значно дешевша. Навіть так: ЗНАЧНО! 100 г зерна в магазині, супермаркеті чи кав’ярні вам обійдуться завжди в 2-3-5-10-100 разів дорожче, ніж розчинної кави (розкид залежить від марки кави, її унікальності й інших факторів). Це по-перше. А по-друге, на 1 рідку порцію кави меленої йде 7 і більше грамів. Тоді як, щоб приготувати порцію напою з кави розчинної, у вас піде 2-3 грами. А є люди, які віддають перевагу і половині цього — тобто, 1-1,5 грами. Значить, середня витрата ще й у 3-5 разів менша, ніж зернової кави. Інакше кажучи, стандартна 250-грамова пачка меленої кави дасть вам 35 чашок, тоді як така ж кількість грамів розчинної дадуть вам 100-250 чашок.
 5. Зберігається така кава куди довше. Фактично, роками. А при належному зберіганні — теоретично, і десятки років. Головне — герметичність упаковки, відсутність прямих сонячних променів і прохолода.

Яку серед ринкових пропозицій розчинної кави вибрати найкраще? Ми за сублімовану — у ній більш за інших є вираженим смак і аромат, а також краще збережено хімічний склад.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-